O NAS

Victoria położona jest 550m od plaży(dojście malowniczymi uliczkami) i centrum Krynicy Morskiej. Posiadamy pokoje 2,3,4,5 osobowe oraz studio, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażeniem (tv, łazienka, lodówka, wi-fi) oraz sprzętem plażowym. Pokoje są przestronne i estetycznie wykończone.(patrz galeria)

 

Dodatkowo dla naszych Gości przygotowaliśmy: stołówkę z restauracją, gdzie podstawą są wspaniałe, rodzinne śniadania oraz przepyszne obiady domowe. Posiadamy ciekawe propozycje menu również dla najmłodszych naszych bywalców. Tradycją już są „Naleśniki Babuni" które nazbierały już sobie latami rzeszę zwolenników. Posiadamy oczywiście Drink-bar z kawiarnią, gdzie odbywa się karaoke na świeżym powietrzu. Tam bedą mogli Państwo na projektorze wizyjnym oglądać wydarzenia sportowe lub ulubione filmy czy po prostu posłuchać muzyki. Koło obiektu znajduje się również ogród z grillem, mały plac zabaw i parking strzeżony dla zmotoryzowanych Gości.

 

Dom Wczasowy „Victoria" to idealne miejsce do spędzenia wczasów, weekendów, wyjazdów z dziećmi czy zorganizowanych imprez. Postaramy się do każdego z Państwa podejść indywidualnie, tak aby spędzony czas pozostał na długo w Państwa pamięci

 

Zapraszamy serdecznie!

Copyright © 2021 Agencja Reklamowa GABO s.c.